Το καραβάκι «Ολυμπία» της ΜΑΚΕΔΝΟΣ Α.Ε. του Δήμου Καστοριάς προσφέρεται για πολιτικούς γάμους, δίνοντας την ευκαιρία στα νέα ζευγάρια να χαρούν μοναδικές ρομαντικές στιγμές εν πλω, στην ειδυλλιακή λίμνη της Καστοριάς.
![](https://kastoria.gov.gr/wp-content/themes/egritosTpl/images/background.png)
Το καραβάκι «Ολυμπία» της ΜΑΚΕΔΝΟΣ Α.Ε. του Δήμου Καστοριάς προσφέρεται για πολιτικούς γάμους, δίνοντας την ευκαιρία στα νέα ζευγάρια να χαρούν μοναδικές ρομαντικές στιγμές εν πλω, στην ειδυλλιακή λίμνη της Καστοριάς.